Наша компанія спеціалізується на оренді будівельного устаткування, техніки та інструменту. Ми пропонуємо високоякісну будівельну техніку світового рівня, яка чудово зарекомендувала себе у всьому світі. Прокат інструменту і будівельного обладнання є відмінним рішенням для компаній, яким не потрібно купувати устаткування або будівельну техніку у власність. Будівельне обладнання коштує дорого і вимагає технічного обслуговування і певних умов зберігання. Всі ці питання допоможе вирішити прокат будівельного обладнання та інструменту.

Умови оренди:

1. Для укладення договору необхідно при собі мати:

- Паспорт та ідентифікаційний код або Паспорт і водійське посвідчення;

2. Застава за обладнання:

- 2000 грн. за одиницю обладнання; за деякі найменування 500 або 1000 грн .. По закінченню орендного терміну заставу в повному обсязі повертається орендарю.

3. Попередня оплата за оренду вноситься при підписанні акту приймання-передачі техніки.

4. Мінімальний термін оренди - з 8-00 до 18-00. На деякі позиції діє знижка.

Примітка:

- При передачі обладнання в оренду, воно перевіряється на працездатність і наявність пошкоджень;

- При поверненні обладнання з оренди, воно перевіряється на працездатність і наявність пошкоджень;

- Якщо обладнання несправне - максимальний термін з'ясування причин 1 добу;

- Якщо обладнання брудне або має зовнішні пошкодження - із застави вираховується сума, необхідна для усунення забруднення / пошкоджень.

Оренда будівельного обладнання в Харкові Прокат інструменту в Харкові Аренда бетонозмішувача в Харкові Аренда віброплити в Харкові Прокат генератора в Харкові Аренда електростанції в Харкові Прокат вібротрамбовки в Харкові Оренда віброрейки в Харкові Прокат затиральної машини в Харкові Оренда вібратора бетона в Харкові Прокат компресора в Харкові Оренда наріжчика швів в Харкові Прокат трамбовки в Харкові Оренда бензопили в Харкові Прокат електропили в Харкові Прокат бензоріза у Харкові Оренда мотобура в Харкові Прокат бензобура в Харкові Оренда ямобура в Харкові Оренда теплової гармати в Харкові Прокат відбійного молотка в Харкові Оренда перфоратора в Харкові Прокат культиватора в Харкові Оренда штроборіза в Харкові Прокат пилососа промислового в Харкові Оренда мотокоси в Харкові Оренда повітродувки в Харкові Прокат паркетошліфувальної машини в Харкові затиральна машина по бетону Оренда універсальної дробини