Глибинні вібратори Wacker NeusonВібратор для бетону Wacker Neuson застосовується як при віброукладке бетону в будівництві будівель і мостів, так і під час роботи різних просеивающих і транспортувальних механізмів, при випробуваннях на вібростійкість, ущільненні ливарних форм, укладанні інших матеріалів, наприклад, асфальту. Глибинні вібратори забезпечують практично весь комплекс робіт, пов'язаних з ущільненням бетону при зведенні монолітних споруд. Найкращі результати досягаються за допомогою сучасних високочастотних глибинних вібраторів Wacker Neuson, використовуваних для віброущільнення бетону як на заводах ЗБВ, так і безпосередньо на будівельних майданчиках.

Детальніше...

Вибротрамбовка бензинова Wacker Neuson BS 50-2

Вібротрамбовки Wacker NeusonВибротрамбовка Wacker Neuson ідеальна машина для ущільнення глини, щебеню, піску і грунтів всіх типів в умовах обмеженого простору. Завдяки своїм компактним розмірам, дизельні та бензинові вібротрамбовки Wacker Neuson застосовуються при роботах в траншеях, прокладання інженерних комунікацій, встановлення паль і освітлювальних щогл. Варіанти застосування вібротрамбовок Wacker Neuson включають різні галузі цивільного будівництва, дорожнього будівництва і робіт з благоустрою території. Унікальна запатентована система уприскування масла у вібротрамбовок Wacker Neuson c 2-х тактним двигуном забезпечує стабільну роботу за рахунок усунення утворенню нагару на свічці запалювання і відкладення вуглецю. Система, яка не потребує змішування палива, також підвищує зручність роботи.

Детальніше...

Віброплити бензинові Wacker Neuson

Віброплити бензинові Wacker Neuson WP і WPP і Віброплити для асфальту дизельні Wacker Neuson DPSВіброплита бензинова Wacker Neuson. Мінімальні вимоги щодо технічного обслуговування, зручність в роботі і максимальна продуктивність - чи можуть віброплити поєднувати в собі всі ці якості? Можуть, якщо це віброплити Wacker Neuson WP і WPP. Підшипники ексцентрика виброплит Wacker Neuson досить міцні, щоб забезпечити тривалу роботу без технічного обслуговування.

Детальніше...

Віброрейка для бетону Wacker Neuson

Віброрейка Wacker Neuson P 35A бензинова для укладання бетону дозволяє об'єднати три робочих етапу розподіл, розрівнювання і ущільнення бетону в один. Складається робоча рукоятка і легкі алюмінієві профілі роблять віброрейку для бетону Wacker Neuson зручною як для транспортування, так і для роботи, а регульований ексцентрик дозволяє обробляти будь-який тип бетону.

Детальніше...

Швонарезчики і бензорізи Wacker NeusonWacker Neuson випускає портативні дискові бензорізи для ручної сухого та мокрого різання будівельних конструкцій та бензинові швонарезчики в різному виконанні, включаючи, самохідні Нарізувачі швів для різання бетону та асфальту. Швонарезчики Wacker Neuson BFS з укороченим відстанню між осями мають чудову маневреність. Сучасна система cutmatic дозволяє оператору без зусиль піднімати пильний алмазний диск з лінії різу, при цьому точно запам'ятовується задана глибина нарізається шва.

Детальніше...